HONEYWELL

Evohome

Evohome: Multizónový bezdrátový systém regulace vnitřní teploty s možností dálkového ovládání z mobilního zařízení prostřednictvím aplikací stažitelných bezplatně pro operační systémy Android a iOS na GooglePlay a AppStore. S komponenty systému lze řídit a kontrolovat 7-denní teplotní programy až ve 12 místnostech pro vytápění otopnými tělesy, přímotopy, podlahové vytápění a ohřev teplé vody. Srdcem a mozkem systému je jednoduše ovladatelná řídící jednotka Evotouch s barevným dotykovým displejem. Systém nabízí vysokou variabilitu a množství příslušenství a doplňků. Více informací na http://getconnected.honeywell.cz/.

evohome poutaź  evohome schęma pic

 

Evotouch: Centrální řídící jednotka s vestavěnou WiFi, barevným dotykovým displejem a jednoduchým intuitivním ovládáním. Verze se stolním stojánkem (ATP921R3052) a pro montáž na stěnu (ATC928G3026), napájení 230 V, záložní nabíjecí baterie. Díky vestavěnému teplotnímu čidlu může rovněž sloužit jako prostorový termostat  ve vybrané zóně. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_evohome3.html.

 

evoutouch

 

HR92EE: Bezdrátová hlavice pro ovládání provozu otopných těles, komunikace s řídící jednotkou Evotouch, výklopný podsvícený displej, napájení dvěma AA bateriemi, vhodné pro všechny běžné termostatické ventily s připojením M30 x 1,5, M28 x 1,5 a ventily Danfoss. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_hr92.html.

 

hr92ee

 

HCE80, HCC80: Bezdrátový regulátor pro teplovodní podlahové vytápění, komunikace s řídící jednotkou Evotouch. Verze s vestavěnou anténou (HCC80) a s externí anténou HRA80 pro instalaci uvnitř skříně rozdělovače. Základní modul je pro 5 topných zón, možnost rozšíření o další 3 zóny modulem HCS80. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_gr-hce80.html. Doporučujeme používat elektrotermické pohony Honeywell MT4 ve verzích NC nebo NO, s napájením 230V nebo 24V.

 

hce80

 

ATF500DHW: Sada k řízení ohřevu teplé vody v zásobníku – bezdrátový snímač teploty (příložný a ponorný) a spínací jednotka BDR91.

 

atf500dhw sada

 

Externí teplotní čidla: T87RF2025, DTS92 – bezdrátové digitální pokojové ovladače, externí teplotní čidla určená zejména pro regulaci teploty v prostorách vytápěných podlahovým vytápěním.

 

dts92 termostat                                                            t87rf round

 

HM80: Regulátor pro 3-bodově řízený směšovací ventil s pohonem, komunikace s řídící jednotkou Evotouch, určený zejména pro směšování vody do podlahového vytápění. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_hm80.html.

 

hm80

 

BDR91: Bezdrátový reléový spínač pro řízení provozu zdrojů tepla včetně elektrokotlů a přímotopů. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_bdr91.html.

 

bdr91 spşnacş jednotka

 

Round a Round Connected

Y87RF2024: Jednoduchá a uživatelsky přívětivá bezdrátová teplotní regulace, sada obsahuje protorový termostat Round v estetickém kulatém provedení s velkým čitelným displejem a reléový spínač teplotního zdroje BDR91. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_y87rfcz.html.

 

y87rf2024

 

Y87RFC2074: Jednoduchá a uživatelsky přívětivá bezdrátová jednozónová teplotní regulace s mobilním přístupem, sada obsahuje protorový termostat Round v estetickém kulatém provedení s velkým čitelným displejem, reléový spínač teplotního zdroje BDR91 a internetovou bránu RFG100 pro připojení do domácího routeru.Aplikace se 7-denním programováním (až 6 časových úseků na den) pro operační systémy Android a iOS je k bezplatnému stažení na GooglePlay a AppStore. S internetovou bránou lze dodatečně spárovat další termostat Y87RF a rozšířit tak regulaci na druhou zónu – ideální např. pro individuální regulaci 2-generačních domů vytápěných jedním zdrojem tepla. Více informací na http://getconnected.honeywell.cz/ nebo https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_y87rfccz.htmly87rfc2074

 

Programovatelná hlavice HR90

HR90: Autonomní programovatelná termostatická hlavice pro lokální regulaci výkonu otopných těles podle individuálních potřeb v jednotlivých místnostech. Vyniká snadnou instalací, jednoduchým 7-denním programováním, vysoce estetickým provedením, má podsvícený čitelný výklopný displej s možností celé řady užitečných funkcí. Napájení dvěmi AA bateriemi s až 2-letou živostností. Více informací na https://products.ecc.emea.honeywell.com/cz/ecatdata/pg_hr90.html.

 

hr90 web

 

Celý systém Vám pomůže navrhnout a uvést do provozu certifikovaná odborná montážní firma IVOTOP s.r.o. Honeywell EXPERT.

 

 

 

 

 

Naši dodavatelé

Přehled našich významných dodavatelů

Čtěte více...
Zelená úsporám a Kotlíkové dotace

Odborný dodavatel programu Kotlíková dotace a...

Čtěte více...
Proč si vybrat právě nás

Několik důvodů, proč si vybrat právě naši firmu

Čtěte více...